انواع میز اداری تولیدی دنیته

 انواع میز اداری دنیته

میز‌های اداری دنیته دارای دسته بندی‌های متفاوت است که شما با توجه به نیاز و فضای دکوراسیون اداری خود می‌توانید مناسب ترین میز اداری خود را انتخاب کنید:
 
میز مدیریت
میز گروهی
میز کارشناسی و کارمندی
میز کنفرانس و جلسه
میز پذیرش
میز ارتفاع متغیر و میز ایستاده
میز غذاخوری
میز تاشو و متحرک
میز جلو مبلی و میز پذیرایی
میز اپراتوری
 
انواع میز های اداری دنیته از نظر جنس مواد
 
هر یک از محصولات مبلمان اداری دنیته از بالاترین کیفیت مواد موجود از نظر جنس فلز، ام دی اف، چوب، شیشه و ... تشکیل شده است که انواع میز اداری از لحاظ جنس 4 نوع هستند:
 
میز پایه فلزی با صفحه ام دی اف: میزهایی که پایه آن فلزی و سطح رویه آن ام دی اف است که به نام میز اداری پایه فلزی معروف هستند محکم تر و بادوام تر از میز اداری ام دی اف هستند.
میز پایه فلزی با صفحه شیشه ایی: میزهایی که سطح رویه آن شیشه است به مراقبت و نگه داری بیشتری احتیاج دارند اما ظاهر زیبایی دارند.
میز پایه چوبی با صفحه ام دی اف: میزهای با جنس چوبی، یک میز اداری مدرن محسوب می شود که قیمت میز اداری چوبی کمی گران تر از بقیه مدل هستند.
میز تمام ام دی اف: میز اداری ام دی اف می‌تواند در رنگ بندی های مختلف باشد از مزایای میزهای ام دف این است که میز ام دی اف این قابلیت را دارد که به هر شکلی ساخته شود اما اگر به دنبال میز محکم و بادوام هستید این نوع میزها گزینه مناسب نیستند.
مشاهده انواع میز مدیریت دنیته 
 
ویژگی انواع میزهای اداری دنیته
کلیه میزهای دنیته با استفاده از اتصالات فلز به فلز (پیچ و مهره) مونتاژ می‌شوند و شما می‌توانید هر چند بار که نیاز داشته باشید، میزها را مانند روز اول باز کرده و مجددا سر هم کنید و تمام این کارها بسیار ساده انجام می‌شود. به دنبال چه نوع طرحی هستید؟ برای همه نیازهای شما راه حلی داریم، از طرح‌های بزرگ اجرایی گرفته تا سبک‌های کوچک و کم حجم تر برای خانه. دامنه گسترده از محصولات ما نیاز تمامی مشاغل را برطرف می‌کند، برای راه اندازی دفترتان از مرحله طراحی تا نصب به شما کمک خواهیم کرد.
 
آیا بیشتر وقت خود را صرف برقراری تماس می‌کنید؟ در این صورت بهتر است از یک میز با مساحت کوچک استفاده کنید. اگر در کارتان از تعداد زیادی کاغذ، پرونده و وسایل دیگری استفاده می‌کنید، شما به یک میز بزرگ تر با فضای بیشتر نیاز دارید. بعد از رعایت موارد که گفته شد شما می توانید مدل میز خود را انتخاب کنید.میزهای اداری مدرن دنیته در هر اندازه طبق نیاز شما قابل تولید هستند، بنابراین قبل از خرید فضای خود را به درستی اندازه بگیرید و حتما حداقل 90-80 سانتی متر از فضای خالی پشت میز را برای صندلی خود داشته باشید.
 
نکته مهم: همیشه خوب است مقدار فضای کاری سطح مورد نظر خو را بیش از حد ارزیابی کنید که اگر در آینده کار شما گسترش پیدا کرد و تعداد نیروهای شما زیاد شد بعدا دچار مشکل نشوید.