ویژگی صندلی اداری دنیته

 ویژگی صندلی اداری دنیته

مهم‌ترین نکته ای که در انتخاب صندلی اداری بسیار مهم است رعایت ارگونومی در صندلی است و مورد بعدی ظاهر صندلی می‌باشد. اگر روزانه هشت ساعت در یک میز کار می کنید، این بدان معنی است که زمان زیادی در هنگام نشستن روی یک صندلی می‌گذرانید. اطمینان حاصل کنید که ساعات کاری شما در میز کار در صندلی‌های سالم و راحت با صندلی‌های قابل تنظیم به راحتی سپری می‌شود. صندلی ارگونومیک با ارائه پشتیبانی مناسب و راحتی، می‌تواند استرس زیادی را بر بدن شما کاهش دهد. صندلی‌های ارگونومیک دیگر کالای لوکس نیستند، بلکه یک ضرورت برای سلامت و رفاه یک کارمند یا دانشجویان است. یکی دیگر از مزایای مهم صندلی‌های ارگونومیک ، تأثیر مثبت آنها بر جریان خون است. تنظیم صندلی شما با زاویه 90 درجه اجازه گردش مناسب در پاها را می‌دهد. گردش خوب باعث جلوگیری از تورم یا بی حسی پاها می‌شود.
 
قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی اداری: صندلی‌های سنتی می توانند ستون فقرات شما را تحت فشار قرار دهند و با گذشت زمان می‌تواند باعث افزایش وضعیت بد بدن شود، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های صندلی اداری دنیته قابلیت تنظیم ارتفاع آن است که شما بتوانید آن را برا اساس قد خود تنظیم کنید. ارتفاع صندلی نه باید زیاد بلند باشد که پای فرد به زمین نرسد و نه آنقدر کوتاه باشد که پشت ران از کف صندلی بلند شود.
پشتی مناسب صندلی اداری: کمر درد یکی از دلایل اصلی عدم کار است. صندلی‌های ارگونومیک دارای پشتی است که برای پشتیبانی از انحنای طبیعی ستون فقرات شما طراحی شده است. پشتی صندلی اداری دنیته، طوری طراحی شده است که گودی کمر را در زمان تکیه دادن حفظ می‌کند و همچنین از متریال مناسب برای پشتی صندلی استفاده می‌شودکه ضد عرق، قابل تنظیم، فنری است.
نشیمن گاه صندلی اداری: جنس نشمین‌گاه انواع صندلی اداری دنیته دارای ضخامت کافی برای نشستن راحت در طولانی مدت می‌باشد و اصطکاک لازم را دارد تا فرد بدون سر خوردن روی آن بتواند بشیند.
 
 
انواع صندلی اداری موجود در دنیته
صندلی مدیریتی: اندازه صندلی مدیریتی از صندلی کارمندی بزرگتر است و این مورد باعث تفاوت آشکار این دو نو صندلی شده است، صندلی مدیریتی دنیته صندلی راحت و ارگونومیک هستند.
صندلی کارمندی و صندلی کارشناسی: صندلی کارمندی یا صندلی کارشناسی اندازه متوسطی دارند و پشتی آن کوتاه تر است. انتخاب صندلی کارمندی مناسب باعث افزایش بهره وری کارمندان و باعث کاهش عوارضی که ناشی از نشستن طولانی مدت است می شود.
نیمکت: نیمکت برای کابردهای عمومی و خصوصی در اداره ها، پارک‌ها، مراکز آموزشی، مدارس قابل استفاده هستند.
صندلی گردان و صندلی ثابت اداری
برای انتخاب صندلی گردان سراغ صندلی گردانی بروید که اندازه مناسبی داشته باشد، صندلی گردان به عنوان محبوب‌ترین صندلی انتخاب شده است چرا که هم ظاهر زیبایی دارد و هم حس راحتی و آرامش را به کارمندان می‌دهد.صندلی گردانی که چرخ دارد با نام صندلی‌های چرخان برای کار روی میز با صفحه های مختلف یا میزهای L شکل مناسب هستند. یک صندلی چرخان خوب می تواند به شما در محافظت از گردن ، کمر و وضعیت بدن کمک کند. صندلی های چرخان با چرخ نیز به شما امکان می دهد تا بین میزها حرکت کنید یا صندلی ها را برای یک جلسه جمع کنید. صندلی ثابت اداری هم بیشتر در اتاق‌های کنفرانس،  مطب‌ها،اکلاس های آموزشی، اتاق انتظار و... کاربرد دارند.